Bramy garażowe

  Verdooroknagk 
  certyfikat 
  gwarancja1
   

  Marka VERDOOR powstała z pasji robienia rzeczy doskonałych. Wszystko, co robimy, podporządkowane jest szybkości działania, jakości i estetyce.

  Jesteśmy ekskluzywną marką w segmencie bram garażowych, która nie jest kojarzona z masową produkcją i sprzedażą prowadzoną przez dziesiątki przypadkowych punktów handlowych. Postawiliśmy sobie za cel zapewnić najwyższy poziom obsługi, dlatego bramy segmentowe VERDOOR są robione dokładnie pod indywidualne wymagania klienta, a dealerów marki VERDOOR wybieramy z grona rzetelnych i profesjonalnych firm, które reprezentują wysoki poziom kultury organizacyjnej. Po blisko trzydziestu latach doświadczeń w branży bram garażowych mamy unikalną technologię produkcji, dzięki której nasze bramy nawet po 20 latach wciąż działają bezawaryjnie w tysiącach zrealizowanych obiektów. Każda brama VERDOOR w ostatniej fazie produkcji jest wykańczana ręcznie aż do osiągnięcia perfekcji wykonania. Kochamyto, co robimy, dlatego każdy produkt sygnowany nazwą VERDOOR jest dziełem dobrego rzemiosłaChcemy tworzyć piękne i niezawodne bramy. Stajemy w opozycji do świata, w którym rządzą typowe wytwory seryjnej produkcji. Stawiamy na indywidualizm. Dajemy naszym klientom prawo decydowania, jaka ma być ich brama. W 72 godziny od zamówienia nasi klienci dostają produkt perfekcyjny w każdym detalu.

   

  Kolekcja ArtDeco

  bramy n1

   Piękne, realistyczne wzornictwo inspirowane barwionym drewnem dębu i mahoniu. Tworząc kolekcję ekskluzywnych bram VERDOOR, długo szukaliśmy w Europie blach powlekanych oddających charakter i barwę naturalnego drewna. Dostrzegliśmy także subtelne różnice w produktach. Precyzję przetłoczenia blachy na każdej krawędzi przełamania, głębokość tłoczenia wzoru dla uzyskania doskonałego efektu estetycznego. Po wielu miesiącach pracy powstała kolekcja 30 wzorów z najpiękniejszym wykończeniem powierzchni. Prezentujemy naszą wizję stylu VERDOOR. Nie przypadkowo nazwaliśmy ją Art Deco. Uznaliśmy, że podobnie jak twórcy tego kierunku sztuki przykładamy wielką wagę do perfekcyjnego wykonania przedmiotu użytkowego.

  Art Deco stał się synonimem piękna i ponadczasowej elegancji. Z myślą o takich cechach tworzymy nasze bramy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii powlekania blach powłokami poliestrowymi (okleiną) powierzchnia bramy VERDOOR sprawia w dotyku wrażenie prawdziwego drewna. Połysk, mat i szczotkowana struktura na dużej płaszczyźnie naszych bram dają niezwykłe wrażenia estetyczne. To właśnie ta unikalna estetyka kolekcji Art Deco wyróżnia bramy VERDOOR

  Kolekcja Bauhaus

  brama final1Kolekcja bram VERDOOR Bauhaus to nasza koncepcja wzorów inspirowanych stylem modernizmu. Proste i oszczędne w wyrazie wzornictwo. Powtarzalne formy w postaci przetłoczeń poziomych na tle gładkich lub strukturalnych powierzchni malowanych, dają zgodnie z ideami mistrzów Bauhaus’u możliwość tworzenia różnych kombinacji estetycznych. Wszystko dla idei porządkowania przestrzeni. W prostej, monochromatycznej estetyce kryje się doskonałość formy. Dobrane przez nas wzory przetłoczeń i jednolite kolory kolekcji Bauhaus stanowią doskonałe tło dla innych elementów architektury budynku. Podążając za wytycznymi twórców szkoły Bauhaus’u, oferujemy klientom możliwość doboru indywidualnych, czystych barw z palety kolorów RAL.

  Zastosowanie niemieckich lakierów Spice Hacker gwarantuje nadzwyczajną wytrzymałość powłoki, połysk i intensywność kolorów na powierzchni bram VERDOOR. Bądź indywidualistą! Wybierz pomarańcz, róż, fiolet lub czerwień. Dla nas ważne są nie tylko kolory, ale także sposób malowania, który widzimy i czujemy dotykając powierzchni. Ekskluzywny połysk lub aksamitny mat naszych lakierów na płaszczyźnie bramy VERDOOR świadczą o jej unikalnej klasie.

   

   

   

  Okna Góra Kalwaria

  Szybki kontakt

  Góra Kalwaria 05-530
  ul. Dominikańska 32

  +48 783 835 958
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress