O czym należy pamiętać przy wyborze okien

Planując zakup okien do naszego domu lub mieszkania, trzeba pamiętać, że jest to inwestycja bardzo kosztowna. Będzie nam służyła przez długie lata. Nie każdy z nas wie, na jakie parametry powinniśmy zwrócić uwagę, wybierając okna.

Oprócz wyglądu i odpowiedniego dopasowania do architektury budynku ważny jest także komfort użytkowania, ale przede wszystkim jego ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Z tego względu warto wiedzieć, jakie parametry powinniśmy uwzględnić przy wyborze okien i o co zapytać sprzedawcę przed podjęciem ostatecznej decyzji.

1. Profil okna

Profil okna to najprościej mówiąc konstrukcja okna, która odpowiada za jego sztywność i która trzyma szybę. Składa się ona przede wszystkim z ramy, skrzydła, słupków konstrukcyjnych i listw przyszybowych.

Profile mogą być wykonane w różnych klasach, A, B, C. Najwyższa z nich, klasa A oznacza, że ścianki zewnętrzne okien mają 3 mm grubości, a szerokość komór wewnętrznych można uzyskać szczegółowe informacje montażowe, dopasowane do sytuacji każdego z klientów.

OKNOPLAST dba też o odpowiednie wyszkolenie i zweryfikowanie umiejętności grup montażowych współpracujących z partnerami handlowymi firmy.

Okna Góra Kalwaria

Szybki kontakt

Góra Kalwaria 05-530
ul. Dominikańska 32

+48 783 835 958
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress